AUDI

Salon Audi
Krotoski


al. Makuszyńskiego 74/76
42-209 Częstochowa
tel.: +48 34 364 28 52

audi.czestochowa@krotoski.com
Salon:
Pon – Pt: 8:00 – 16:00
Sobota: 8:00 – 14:00

Serwis:
Pon – Pt: 8:00 – 16:00
Sobota: 8:00 – 14:00
Salon Audi
Audi Centrum Łódź


al. Wł. Bartoszewskiego 13
93-341 Łódź
tel.: +48 42 207 74 00

salon@audicentrumlodz.pl
serwis@audicentrumlodz.pl
Salon:
Pon – Pt: 9:00 – 17:00
Sobota: 8:00 – 14:00

Serwis:
Pon. – Pt.:9:00 – 17:00
Sobota 8:00 – 14:00

Dział ubezpieczeń:
Pon. – Pt.: 9:00 – 17:00

Części i akcesoria:
Pon – Pt: 9:00 – 17:00
Sobota: 8:00 – 14:00
Salon Audi
Krotoski


ul. Niciarniana 51/53
92-320 Łódź
tel.: +48 42 677 17 00

salon.audi.lodz@krotoski.com
serwis.niciarniana@krotoski.com
Salon:
Pon – Pt: 9:00 – 17:00
Sobota: 8:00 – 14:00

Serwis:
Pon. – Pt.:7:00 – 20:00
Sobota 8:00 – 14:00

Dział ubezpieczeń:
Pon. – Pt.: 9:00 – 17:00

Części i akcesoria:
Pon – Pt: 9:00 – 17:00
Sobota: 8:00 – 14:00
Salon Audi
Krotoski


al. Katowicka 43
05-830 Wolica
tel.: +48 22 730 85 00

salon.audi.wolica@krotoski.com
serwis.wolica@krotoski.com
uzywane.wolica@krotoski.com

Salon:
Pon – Pt: 8:00 – 19:00
Sobota: 9:00 – 15:00

Serwis:
Pon. – Pt.:7:00 – 20:00
Sobota 9:00 – 15:00

Dział ubezpieczeń:
Pon. – Pt.: 8:00 – 18:00

Części i akcesoria:
Pon – Pt: 8:00 – 18:00
Sobota: 9:00 – 15:00

Salon Audi
Krotoski


ul. Radzymińska 267
03-643 Warszawa
tel.: +48 22 510 35 65

audi.salon.warszawa@krotoski.com
audi.serwis.warszawa@krotoski.com

Salon:
Pon – Pt: 8:00 – 19:00
Sobota: 9:00 – 15:00

Serwis:
Pon – Pt: 7:00 – 21:00
Sobota: 8:00 – 15:00

Dział ubezpieczeń:
Pon – Pt: 8:00 – 19:00
Sobota: 9:00 – 15:00

Części i akcesoria:
Pon – Pt: 9:00 – 17:00
Sobota: 9:00 – 15:00

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu internetowego.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Szczegółowe informacje znajdują się na tej stronie.