Zakończenie konkursu Blachotrapez Mistrz Dekarstwa 2026. Grupa Krotoski Srebrnym Partnerem wydarzenia.
2026-01-16
Aktualności

Zakończenie konkursu Blachotrapez Mistrz Dekarstwa 2026. Grupa Krotoski Srebrnym Partnerem wydarzenia.

Zakończenie konkursu Blachotrapez Mistrz Dekarstwa 2026. Grupa Krotoski Srebrnym Partnerem wydarzenia.

Za nami oficjalna ceremonia zwieńczająca tegoroczną edycję konkursu Blachotrapez Mistrz Dekarstwa 2026, podczas której uhonorowano najlepszych dekarzy w Polsce - fachowców, którzy swoją pracą, precyzją i zaangażowaniem wyznaczają najwyższe standardy w branży.


To wyjątkowe wydarzenie nie tylko nagradza mistrzów rzemiosła, ale również buduje prestiż zawodu, integruje środowisko dekarskie oraz wzmacnia wizerunek nowoczesnego, odpowiedzialnego i pełnego pasji kierunku rozwoju zawodowego.


Z dumą informujemy, że Grupa Krotoski, jako Srebrny Partner konkursu, ufundowała nagrodę główną - Volkswagen Transporter T7 wyposażonego w profesjonalne elementy oraz narzędzia wspierające codzienną pracę dekarza, który trafił do zwycięzcy konkursu.


W wyniku pasjonującej rywalizacji tytuł Mistrza Dekarstwa 2026 zdobył Pan Zdzisław Jarosz - dekarz, który w konkursie wykazał się niezwykłą precyzją, techniczną biegłością oraz zaangażowaniem. - To ogromna radość i zaszczyt. Volkswagen Transporter nie jest tylko nagrodą – to narzędzie, które codziennie pomoże mi w pracy. Już dziś czuję, że będzie służył nie tylko mnie, ale także moim klientom w każdym zadaniu dachowym – powiedział Pan Jarosz tuż po ceremonii wręczenia nagród.


Bardzo seredcznie gratulujemy.


- Partnerstwo z tak cenionym organizatorem jak Blachotrapez to dla nas coś więcej niż standardowa współpraca wizerunkowa. To wspólna wizja – podnoszenie standardów codziennej pracy w branży dekarskiej oraz realne wsparcie dla fachowców, którzy codziennie realizują trudne zadania na dachach całej Polski. Jesteśmy przekonani, że Volkswagen Transporter świetnie się sprawdzi w pracy Pana Zdzisława i będzie jego niezawodnym partnerem w każdym wyzwaniu zawodowym - mówi Aneta Tylus-Ciurko, odpowiadająca za marketing brandu Volskawagen Samochody Dostawcze w Grupie Krotoski podkreślając wagę praktycznych korzyści płynących ze współpracy.


Tytuł Marma Polskie Folie Mistrz Dekarstwa Publiczności otrzymał Daniel Las - również serdecznie gratulujemy Panu Danielowi.


Organizatorzy konkursu, firma Blachotrapez, w osobie Mateusza Małka, Dyrektora Marketingu i PR Blachotrapezu, podkreślili strategiczne znaczenie partnerstwa Grupy Krotoski:


Od początku naszym celem jest docenienie fachowców i danie im narzędzi, które realnie wspierają ich pracę. Dzięki współpracy z Grupą Krotoski nagroda główna zyskała nowy wymiar, gdyż jest nie tylko prestiżowa, ale przede wszystkim praktyczna, idealnie dostosowana do codziennych wyzwań, jakie stoją przed dekarzami.


Siódmy finał konkursu odbył się w Targach Kielce podczas Dach Forum. Jego ambicją było nie tylko wyłonienie najlepszego dekarza, ale również integracja środowiska, wymiana doświadczeń oraz popularyzacja rzemiosła na najwyższym poziomie. Uroczystości towarzyszyła obecność Ambasadora Grupy Krotoski Adama Małysza, który pełnił również rolę ambasadora konkursu - znakomitego przykładu pasji, determinacji i profesjonalizmu - wartości, które łączą świat sportu i fachu.


Partnerstwo Grupy Krotoski z Blachotrapez potwierdziło, że dobre relacje biznesowe mogą przekładać się na realną wartość dla społeczności zawodowej łącząc innowację, praktyczne wsparcie oraz wspólne cele, które napędzają rozwój branży dekarskiej w Polsce.


Gratulujemy wszystkim finalistom oraz dziękujemy organizatorowi - firmie Blachotrapez, a także Partnerom i Gościom, którzy wspólnie tworzą to wyjątkowe przedsięwzięcie.


Z dumą wspieramy inicjatywy, które promują profesjonalizm, rozwój branży i pasję do rzemiosła.

Zobacz podobne artykuły

Artykuł 1
21 kwietnia 2026
Aktualności
Duży, wygodny, cyfrowy i wiarygodny: jak dziś wygrywa dealer samochodowy w Polsce? Wywiad z Łukaszem Lehmanem, Dyrektorem Handlowym Grupy Krotoski
Artykuł 2
14 kwietnia 2026
Aktualności
Wywiad z Moniką Gajc - Radzymińska 301: nowy hub mobilności Grupy Krotoski na rynku warszawskim
Artykuł 3
13 kwietnia 2026
Aktualności
Dni otwarte w salonach Volkswagen Samochody Dostawcze Grupy Krotoski – kwiecień 2026
Artykuł 4
10 kwietnia 2026
Aktualności
Serwis jako przewaga: jak Grupa Krotoski buduje posprzedaż w erze elektromobilności i cyfryzacji
Artykuł 5
9 kwietnia 2026
Aktualności
Dni otwarte w salonach Volkswagen Grupy Krotoski – kwiecień 2026
Artykuł 6
3 kwietnia 2026
Aktualności
Salon Volkswagen Warszawa Radzymińska 301: komfort i technologie w Grupie Krotoski
Artykuł 7
2 kwietnia 2026
Aktualności
Salon Audi Warszawa Radzymińska 301: nowy motoryzacyjny standard premium od Grupy Krotoski
Artykuł 8
2 kwietnia 2026
Aktualności
Volkswagen Samochody Dostawcze Warszawa: oferta dla firm i dla klientów indywidualnych
Artykuł 9
2 kwietnia 2026
Aktualności
Wywiad z Pawłem Matwiejczukiem: nowoczesny marketing w branży automotive
Artykuł 10
26 marca 2026
Aktualności
Otwarcie nowego punktu Grupy Krotoski przy Radzymińskiej 301 - Audi, Volkswagen Osobowe, Volkswagen Dostawcze i ASO w jednym, nowoczesnym obiekcie
Artykuł 11
19 marca 2026
Aktualności
Grupa Krotoski awansowała do TOP5 największych dealerów w Polsce
Artykuł 12
20 lutego 2026
Aktualności
Grupa Krotoski z największym flotowym wolumenem finansowym Audi w plebiscycie Dealer Roku 2025 Audi Polska
Artykuł 13
14 lutego 2026
Aktualności
Audi Krotoski Warszawa z najwyższą sprzedażą samochodów nowych – nagroda w plebiscycie Audi Polska
Artykuł 14
11 lutego 2026
Aktualności
Salon Audi Warszawa-Wolica Grupy Krotoski z nagrodą za najwyższy poziom zadowolenia Klienta
Artykuł 15
6 lutego 2026
Aktualności
Grupa Krotoski z trzema nagrodami w ramach konkursu Dealer Roku 2025 Audi Polska
Artykuł 16
23 stycznia 2026
Aktualności
Grupa Krotoski przekazuje kolejne samochody dla WOŚP i hospicjów dziecięcych
Artykuł 17
15 stycznia 2026
Aktualności
Grupa Krotoski wyróżniona w rankingu Forbes Forum Firm Rodzinnych 2025 w województwie łódzkim
Artykuł 18
18 grudnia 2025
Aktualności
Grupa Krotoski partnerem 10. Edycji Łódź Biegu Trzech Króli
Artykuł 19
15 grudnia 2025
Aktualności
Nowy Volkswagen T-Roc z pięcioma gwiazdkami Euro NCAP. Grupa Krotoski przedstawia najbezpieczniejszego SUV-a swojej klasy.
Artykuł 20
10 grudnia 2025
Aktualności
Volkswagen Group Polska umacnia pozycję lidera elektromobilności. Grupa Krotoski odpowiada na rosnące potrzeby kierowców
Artykuł 21
1 grudnia 2025
Aktualności
Wielki finał loterii TIGER RÓB SWOJE - główna nagroda CUPRA Formentor już wydana w salonie CUPRA Warszawa Ursynów Grupy Krotoski
Artykuł 22
21 listopada 2025
Aktualności
Nowe zasady rozliczania podatkowego aut firmowych od 2026. Ekspercki komentarz Michała Pływaczewskiego, Dyrektora Sprzedaży Flotowej Grupy Krotoski
Artykuł 23
21 listopada 2025
Aktualności
Warszawski salon Audi Select :plus Grupy Krotoski przy ulicy Modlińskiej 57A ze zmienionym dojazdem
Artykuł 24
20 listopada 2025
Aktualności
Grupa Krotoski na targach biznesowych IFE Politechniki Łódzkiej
Artykuł 25
18 listopada 2025
Aktualności
O transformacji cyfrowej w motoryzacji oraz w Grupie Krotoski opowiada Paweł Matwiejczuk
Artykuł 26
13 listopada 2025
Aktualności
Nowe Audi Q3 2025: kompaktowy SUV premium trzeciej generacji
Artykuł 27
24 października 2025
Aktualności
Car Park Grupy Krotoski w Częstochowie - centrum motoryzacyjne południowej Polski
Artykuł 28
22 października 2025
Aktualności
Volkswagen Samochody Dostawcze i WOŚP wspólnie dla hospicjów z udziałem Grupy Krotoski
Artykuł 29
17 października 2025
Aktualności
Autoryzowany serwis Krotoski Łódź Volkswagen, Škoda i Audi z certyfikatem Yanosika „Wybór Kierowców”!
Artykuł 30
8 października 2025
Aktualności
Grupa Krotoski nawiązuje strategiczne partnerstwo z Politechniką Łódzką
Artykuł 31
30 września 2025
Aktualności
Nowe Volkswageny Caravelle dla Polskiego Związku Narciarskiego
Artykuł 32
27 września 2025
Aktualności
Salon Volkswagen Warszawa Grupy Krotoski z rewelacyjnym wynikiem w Wielkim Teście Salonów Auto Świat 2025
Artykuł 33
26 września 2025
Aktualności
Wywiad z Krzysztofem Oleckim z Volkswagen City Store Warszawa Grupy Krotoski
Artykuł 34
26 września 2025
Aktualności
Salon Škoda Grupy Krotoski w Częstochowie wśród najlepszych w Polsce: 100% w Wielkim Teście Salonów Auto Świat 2025!
Artykuł 35
24 września 2025
Aktualności
Emocje i adrenalina: wyjątkowe szkolenie samochodowe na torze dla kobiet w Łodzi
Artykuł 36
23 września 2025
Aktualności
Wywiad z Patrykiem Ślesickim z Volkswagen City Store Warszawa Grupy Krotoski
Artykuł 37
19 września 2025
Aktualności
Cupra Częstochowa Grupa Krotoski partnerem wyścigów na 1/4 mili
Artykuł 38
16 września 2025
Aktualności
Wywiad z Nicole Laskowską z Volkswagen City Store Warszawa Grupy Krotoski
Artykuł 39
12 września 2025
Aktualności
Porsche On Track dla kobiet: emocje, pasja i wyjątkowa społeczność na torze Silesia Ring
Artykuł 40
8 września 2025
Aktualności
Wywiad z Wiktorem Bogdanem z Volkswagen City Store Warszawa Grupy Krotoski
Artykuł 41
4 września 2025
Aktualności
Transformacja cyfrowa Grupy Krotoski: kolejny etap za nami
Artykuł 42
2 września 2025
Aktualności
Grupa Krotoski otworzyła pierwszy Volkswagen City Store w Polsce
Artykuł 43
8 kwietnia 2025
Aktualności
Red Bull Skoki w Punkt – spektakularne zakończenie sezonu na Wielkiej Krokwi!
Artykuł 44
2 kwietnia 2025
Aktualności
Grupa Krotoski na wydarzeniu Red Bull Skoki w Punkt
Artykuł 45
25 marca 2025
Aktualności
Oficjalna premiera Porsche 911 GTS w Porsche Centrum Łódź
Artykuł 46
24 marca 2025
Aktualności
Grupa Krotoski na Camper Caravan Show
Artykuł 47
13 marca 2025
Aktualności
Premiera elektrycznej Škody Elroq – Škoda Krotoski Częstochowa
Artykuł 48
7 marca 2025
Aktualności
Flotowe wzmocnienie dla Bidfood Farutex!
Artykuł 49
5 marca 2025
Aktualności
1. miejsce sprzedaży akcesoriów Audi 2024
Artykuł 50
28 lutego 2025
Aktualności
Nowa tura naboru w programie S-A-M już od 1 marca 2025!
Artykuł 51
24 lutego 2025
Aktualności
Nadchodzi Audi Driving Experience – wiosna 2025!
Artykuł 52
18 lutego 2025
Aktualności
Umów wizytę serwisową online w Grupie Krotoski
Artykuł 53
17 lutego 2025
Aktualności
Grupa Krotoski rozpoczyna współpracę z Młodzi w Łodzi!
Artykuł 54
5 lutego 2025
Aktualności
Nowe godziny pracy serwisu Audi Centrum Łódź
Artykuł 55
31 stycznia 2025
Aktualności
Wyróżnienie dla działu F&I Porsche Centrum Łódź
Artykuł 56
22 stycznia 2025
Aktualności
Finał konkursu Mistrz Dekarstwa
Artykuł 57
14 stycznia 2025
Aktualności
Udział Rent a Car w Targach Solar Expo
Artykuł 58
10 stycznia 2025
Aktualności
Gramy razem podczas 33. Finału WOŚP!
Artykuł 59
7 stycznia 2025
Aktualności
Nowy profil Porsche Centrum Łódź na LinkedIn!
Artykuł 60
24 grudnia 2024
Aktualności
Wesołych Świąt!
Artykuł 61
23 grudnia 2024
Aktualności
Wyjątkowy czas wymaga wyjątkowych życzeń!
Artykuł 62
13 grudnia 2024
Aktualności
X-Mas Party z Audi Krotoski Warszawa – wyjątkowy wieczór dla klientów RS!
Artykuł 63
9 grudnia 2024
Aktualności
Z Grupą Krotoski nawet najtrudniejsze misje stają się możliwe
Artykuł 64
2 grudnia 2024
Aktualności
Audi RS6 Performance – moc, styl i technologia w rękach mistrza!
Artykuł 65
26 listopada 2024
Aktualności
Ekspresowy serwis w Audi Warszawa-Białołęka
Artykuł 66
22 listopada 2024
Aktualności
Za nami 30-lecie marki BYD
Artykuł 67
20 listopada 2024
Aktualności
Kolejna firma powiększyła swoją flotę o samochody Grupy Krotoski
Artykuł 68
4 października 2024
Aktualności
Pierwszy salon CUPRA w Częstochowie już otwarty!
Artykuł 69
4 października 2024
Aktualności
Grupa Krotoski dotarła do Katowic!
Artykuł 70
4 października 2024
Aktualności
Audi Krotoski Łódź – numer jeden w Polsce wśród salonów Audi 2024
Artykuł 71
30 września 2024
Aktualności
Adam Kornacki testuje Audi A4